Budynek urzędu w remoncie

Rozpoczął się remont części budynku Urzędu Miasta przy ul. Marszałka Piłsudskiego 14 w Trzebini. Roboty potrwają do połowy października. W tym czasie burmistrz i pozostali urzędnicy pracują normalnie.

 

Remont obejmie gabinety burmistrza Trzebini i jego zastępców, sekretariat, Dziennik Podawczy, Urząd Stanu Cywilnego, w tym Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych, ponadto klatkę schodową. Jest zasadny. Pomieszczenia nie były remontowane od przeszło piętnastu lat.

 

Na czas prowadzenia robót część urzędników przyjmuje w innych pokojach. Dziennik Podawczy przeniesiono do pokoju nr 10 (na parterze budynku). Z kolei gabinet Jarosława Okoczuka, Burmistrza Miasta Trzebini oraz sekretariat mieszczą się aktualnie na drugim piętrze w pokoju nr 30. Mirosław Cholewa, zastępca burmistrza Trzebini, przyjmuje w pokoju nr 21, zaś drugi zastępca Anita Lipnicka w pokoju nr 28. Telefony kontaktowe pozostają bez zmian.

Remont potrwa do połowy października. Część prac, między innymi remont gabinetów burmistrza i jego zastępców, ma się zakończyć wcześniej (do 30 września). Prace zlecono wyłonionemu w przetargu Przedsiębiorstwu Budowlanemu Altex sp. z o. o. z Krakowa. Koszt robót wynosi 379 400 zł.

 

Za utrudnienia na czas remontu przepraszamy.

Źródło trzebinia.pl

 

Dodaj komentarz
Script logo