•  

   

Strona główna

 • Kulturalne wakacje w mieście 2023

  Wakacje to doskonały czas by spędzić go z nami. W Chrzanowie jak co roku trzy instytucje kultury przygotowały mnóstwo zajęć, warsztatów, spotkań, wycieczek czy seansów kinowych. Od końca czerwca (filie MBP) przez lipiec aż do przedostatniego tygodnia sierpnia sporo się będzie działo. Na kulturalne wakacje w mieście 2023 zapraszają Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, Muzeum w Chrzanowie oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.

 • Wymyśl nazwę nowej wizytówce Trzebini i wygraj nagrody!

  Od kilku miesięcy trwa budowa przy skrzyżowaniu ul. Ochronkowej i Krakowskiej w Trzebini. Na dotychczas niezabudowanym terenie, powszechnie nazywanym „działką po Aholdzie” powstaje największa od lat inwestycja w naszej gminie – nowoczesny budynek, który odmieni centrum miasta. Wystartował konkurs, w którym mieszkańcy zadecydują o jego nazwie.

 • Rusza remont łącznika ul. Ks. J. Popiełuszki z ul. W. Broniewskiego

  14 czerwca 2023 r. rozpocznie się remont łącznika ul. Ks. J. Popiełuszki z ul. W. Broniewskiego. Od tego dnia będzie on zamknięty dla ruchu samochodowego.

 • Nowa oferta zajęć 2023/2024 MOKSiR Chrzanów

  Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą zajęć w ramach sekcji chrzanowskiego domu kultury. Zapisy ruszają 1 czerwca 2023 w Informacji MOKSiR/kasie kina Sztuka. Dokładną siatkę zajęć podamy do końca miesiąca. Prezentacje nowych sekcji odbędą się podczas dnia otwartego.

 • Wkrótce XVI Festiwal Osób Niepełnosprawnych

  Na trzydniowe wydarzenie zaprasza Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Płazie.

 • Od 1 czerwca można bezpłatnie zaszczepić przeciw HPV dzieci 12 i 13-letnie

  HPV (Human Papilloma Virus) to nazwa ludzkiego wirusa brodawczaka. HPV odpowiada za zachorowania na raka szyjki macicy, a także inne choroby nowotworowe.

 • Planowane wyłączenia energii

  Tauron Dystrybucja informuje o planowanym wyłączeniu energii elektrycznej na terenie Chrzanowa.

 • Foto Relacja

  Foto relacja z Rodzinnego Dnia Dziecka w Balinie i Amatorskich zawodów w siłowaniu na rękę BALIN Armwrestling 2023

 • Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatna mediacja

  Potrzebujesz pomocy prawnika, doradcy, mediatora? Jesteś w trudnej życiowej sytuacji, na przykład potrzebujesz pomocy w: rozłożeniu długu na raty, w spłacie pożyczek „chwilówek”, masz kłopoty mieszkaniowe, grozi ci eksmisja, masz problemy pracownicze, z egzekucją alimentów, odziedziczyłeś długi, nie wiesz do jakiego urzędu pójść po pomoc, masz inne problemy związane ze sprawami życia codziennego? Skorzystaj z systemu nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego lub nieodpłatnej mediacji.

Script logo