•  

   

Strona główna

 • Zapraszamy na relację TV Powiat z XVIII Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych OSP Powiatu Chrzanowskiego

  29 czerwca, 16 drużyn OSP z Powiatu Chrzanowskiego wzięło udział w XVIII Powiatowych Zawodach Sportowo - Pożarniczych

 • Drukarnia Optima Balin

  Drukarnia Optima Balin prowadzona przez Grzegorza Siewniaka jest godnym uwagi przykładem firmy, która od momentu powstania w latach 90-tych z sukcesem porusza się w zmieniającym się krajobrazie branży poligraficznej. Okres ten oznaczał znaczącą zmianę w branży, wraz z pojawieniem się technologii cyfrowej, która zrewolucjonizowała sposób świadczenia usług poligraficznych. Wprowadzenie technologii szybkiego druku cyfrowego umożliwiło takim firmom jak Drukarnia Optima zaoferowanie szerokiej gamy usług odpowiadających na różnorodne potrzeby klientów, podkreślając ich przywiązanie do profesjonalizmu i jakości.

 • Kulturalne wakacje w mieście 2024

  Zapraszamy do spędzenia z nami wakacji. Mamy ciekawą ofertę warsztatów, zajęć, wycieczek, seansów filmowych, spektakli oraz pokazów. Również w tym roku 3 chrzanowskie instytucje przygotowały dla dzieci i młodzieży bogaty program (Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie; Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Muzeum w Chrzanowie. Jesteśmy też gościnnych progach Centrum Handlowego MAX. Zajęcia w ramach kulturalnych wakacji w mieście rozpoczynają się 24 czerwca a kończą 23 sierpnia.

 • Konsultacje społeczne projektu zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji

  W związku z trwającymi pracami nad sporządzeniem zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Chrzanów, Burmistrz Miasta Chrzanowa informuje, że w dniach od 1 lipca 2024 r. do 6 sierpnia 2024 r. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne projektu przedmiotowego dokumentu.

 • Ruch to zdrowie

 • Kompensator mocy biernej to realna oszczędność prądu

  Kompensatory mocy biernej odgrywają kluczową rolę w poprawie efektywności energetycznej i zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej. Zwiększając współczynnik mocy, zmniejszając straty w sieci i poprawiając regulację napięcia, urządzenia te oferują znaczne korzyści w zakresie oszczędności prądu i efektywności kosztowej. Należy jednak wziąć pod uwagę również kontrargumenty, takie jak wysokie koszty początkowe, różna efektywność w zależności od sieci energetycznej oraz konieczność bieżącej konserwacji. W tym eseju omówione zostaną zarówno argumenty, jak i kontrargumenty dotyczące stosowania kompensatorów mocy biernej w oszczędzaniu energii elektrycznej.

 • Wybory Chrzanów

 • Rafał Kosowski kandydat na burmistrza Chrzanowa

  PROGRAM NIEZALEŻNEGO KANDYDATA NA BURMISTRZA
  RAFAŁA KOSOWSKIEGO
  I KANDYDATÓW NA RADNYCH KWW WSPÓLNY CHRZANÓW
   
 • Wspólny Chrzanów

Script logo