•  

   

Strona główna

 • Wakacje z Małopolskimi Terytorialsami - zgłoś się już dziś

  Już za miesiąc, dokładnie w piątek 8 września - startuje kolejnym termin Wakacji z 11MBOT. Można zgłosić się na szkolenia podstawowe 16-dniowe dla osób, które nie były jeszcze w Wojsku lub na szkolenia 8-dniowe wyrównawcze dla żołnierzy rezerwy, którzy składali w przeszłości Przysięgę Wojskową.

 • Wzmożony ruch pojazdów wojskowych i statków powietrznych

  Od piątku 4 sierpnia do 6 sierpnia 2023 r. na drogach niemal całej Polski, odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z przygotowaniami do Wielkiej Defilady pod hasłem Silna Biało-Czerwona, która odbędzie się na Wisłostradzie w Warszawie, w związku ze Świętem Wojska Polskiego.

 • Uwiecznij wspomnienia, wygraj atrakcyjne nagrody!

  Wakacje to czas, kiedy wielu z nas odpoczywa, relaksuje się i odwiedza ciekawe miejsca, pozostawiając w pamięci na długo piękne wspomnienia. Mamy więc propozycję, która pozwoli uwiecznić te niezapomniane chwile w wyjątkowy sposób. Ogłaszamy konkurs fotograficzny „W lecie w Chrzanowskim Powiecie”

 • Pomysł na wakacje w Gminie Alwernia - zapraszamy do Modrzewiowego Jaru!

  Gmina Alwernia to idealne miejsce na weekend, ale też na wakacje. Atrakcji jest tutaj bardzo wiele, szczególnie dla miłośników aktywnego odpoczynku. Jedną z nich jest Modrzewiowy Jar w Regulicach prowadzony przez Martę i Dariusza Blitków. Docierając tutaj dosłownie w kilka minut od Alwerni, mamy wrażenie, że trafiliśmy do bieszczadzkiej wioski ukrytej w lesie, z pięknym widokiem na okolicę. Jest sielsko. Cisza, spokój i konie. Dużo koni…

 • Dziś 79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

  „Miłość istnieje zawsze” to hasło obchodów tegorocznej, 79. rocznicy Powstania Warszawskiego. Kampanię promocyjną otwiera film w reżyserii Tadeusza Śliwy z autorskim, hiphopowym utworem Wojtka Sokoła „Miłość zawsze jest”.

 • Trening systemu alarmowania

  1 sierpnia nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy emitowany przez syreny

 • Lato z brydżem dla seniorów

  Klub Brydża Sportowego LCK ATUT realizuje projekt „Lato z brydżem”, który otrzymał dofinansowanie w ramach Lokalnego Programu Grantowego Gminy Chrzanów.

 • Mieszkańcy mogą słyszeć wystrzały

  W sobotę, 15 lipca, o godz. 9.00, na terenie Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini oraz w rejonie ulic Rybnej i Św. Stanisława rozpoczną się ćwiczenia Wojskowe Wojsk sojuszniczych oraz służb mundurowych powiatu chrzanowskiego. Potrwają do godz. 12.00.

 • Uciążliwości zapachowe w sąsiedztwie składowiska - komunikat

  W ostatnim czasie pojawiły informacje dotyczące nieprzyjemnych zapachów w okolicy Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Balinie (ZGOK).

Script logo