Konkurs Barwy Wolontariatu

Drukuj
PDF
Zapraszam do udziału w kolejnej edycji Konkursu Barwy Wolontariatu organizowanego przez Ogólnopolską Sieć Centrów Wolontariatu.

belka barwy

 
Konkurs Barwy Wolontariatu ma na celu zaprezentowanie różnorodnych działań wolontariuszy, ciekawych akcji wolontariackich, pozwala promować miejsca wzorowo współpracujące z wolontariuszami oraz ukazać wielobarwność działań społecznych i aktywności wolontariuszy, którzy są obecni niemalże we wszystkich sferach życia społecznego. W tym roku konkurs odbywać się będzie już po raz piętnasty i będzie okazją, by w szczególny sposób podziękować wolontariuszom, na co dzień współpracującym  z organizacjami pozarządowymi, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi. 
 

Kandydatów do konkursu należy zgłaszać do Regionalnego Centrum Wolontariatu w Krakowie:

-listownie (na adres: Krasickiego 18/IIp. 30-503 Kraków)

-osobiście (po wcześniejszym kontakcie) lub

-pocztą elektroniczną  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  )

 TERMIN ZGŁOSZEŃ: 31 października 2015

Zgłoszeń do konkursu dokonywać należy na załączonym formularzu. Zgłaszać można od jednego do pięciu kandydatów. Nominowani do konkursu kandydaci swoją aktywność wolontarystyczną mogą wykonywać w dowolnym obszarze życia społecznego- zachęcamy by zgłaszać zarówno wolontariuszy indywidualnych ale też, grupy wolontariuszy, które wspólnie podejmują działania społeczne. 

Nominować wolontariuszy do konkursu mogą organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe, samorządowe, przedsiębiorstwa, które realizują program wolontariatu pracowniczego, osoby prywatne korzystające z pomocy wolontariuszy, a także zgłaszać mogą się sami wolontariusze.

Szczegółowe informacje nt. Konkursu znajdują się na stronie http://www.wolontariat-malopolska.pl/barwywolontariatu

Newsletter