banner hudzik

Raport policji

policja

Raport zdarzeń chrzanowskiej Policji za okres od 23.11.2012 roku do 26.11.2012 roku.

W dniu 23.11.2012 roku około godziny 07.30 mieszkaniec Chrzanowa powiadomił Komendę Powiatową Policji w Chrzanowie o zniszczeniu mienia na terenie Chrzanowa. Jak wstępnie ustalono w nocy n/n sprawcy dokonali uszkodzenia i wyrwania 27 metalowych słupków ogrodzeniowych, które stanowiły podstawę ogrodzenia placu zabaw przy ulicy Niepodległości w Chrzanowie. Starty powyżej 250 złotych na szkodę firmy z Zagórza. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zniszczenia.

W dniu 23.11.2012 roku około godziny 12.00 Komisariat Policji w Alwerni został powiadomiony telefonicznie przez proboszcza o kradzieży na terenie Zagórza. Jak wstępnie ustalono n/n sprawcy dokonali kradzieży 15 metrów miedzianych rynien z kościoła przy ulicy Piłsudskiego w Zagórzu. Starty 3300 złotych.

W dniu 23.11.2012 roku około godziny 18.30 mieszkaniec Kwaczały powiadomił Komendę Powiatowa Policji w Chrzanowie o włamaniu na terenie Chrzanowa. Jak wstępnie ustalono n/n sprawca włamał się do samochodu osobowego marki Mercedes zaparkowanego na parkingu przy ulicy Kolonia Rospontowa w Chrzanowie, z którego dokonał kradzieży: CB radia, radioodtwarzacza samochodowego i dmuchawy elektrycznego wartości 900 złotych na szkodę zgłaszającego.

W dniu 24.11.2012 roku około godziny 20.20 mieszkanka Żarek powiadomiła Komendę Powiatowa Policji w Chrzanowie o włamaniu na terenie Żarek. Jak wstępnie ustalono n/n sprawca pod nieobecność domowników dokonał włamania do domu przy ulicy Gawędziarzy w Żarkach skąd dokonał kradzieży pieniędzy i biżuterii na szkodę zgłaszającej. Starty w ustaleniu. Trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawców włamania.

W dniu 25.11.2012 roku około godziny 05.10 Komisariat Policji w Trzebini został powiadomiony o siłowaniu włamaniu do lokalu przy ulicy Mały Rynek w Trzebini. Jak wstępnie ustalono w nocy n/n sprawca po uprzednim podniesieniu rolety antywłamaniowej i wybiciu otworu w szybie usiłował włamać się do lokalu gastronomicznego jednak z uwagi na brak możliwości pokonania przeszkody zamierzonego czynu nie dokonał. Straty w ustaleniu.

Robert Matyasik