Raport policji

policja

Raport wybranych zdarzeń Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie za okres od 23.09.2015 roku do 24.09.2015 roku

Chrzanów. W dniu 23.09.2015 roku około godziny 14.30 na ulicy Działkowej w Chrzanowie doszło do zdarzenia drogowego – wypadku drogowego, gdzie jak wstępnie ustalono kierujący samochodem osobowym marki Opel mieszkaniec Balina lat 34 potrącił pieszego mieszkańca Chrzanowa lat 14 ,który nagle wbiegł na jezdnie zza stojącego na przystanku autobusu. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Pieszy z obrażeniami ciała został odwieziony do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Zatrzymano za pokwitowaniem dowód rejestracyjny pojazdu. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich okoliczności i przyczyn wypadku drogowego.
Chrzanów. W dniu 24.09.2015 roku około godziny 04.45 na ulicy Oświęcimskiej w Chrzanowie patrol Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji Chrzanowie zatrzymał do kontroli kierująca samochodem osobowym marki Subaru. Kierująca 33 letnia mieszkanka Suchej Beskidzkiej była w stanie nietrzeźwym – miała 0,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano za pokwitowaniem prawo jazdy.