Coraz bliżej otwarcia kolejnego punktu szczepień w gminie

W budynku Szkoły Podstawowej nr 8 w Trzebini (skrzydło dawnego Gimnazjum) w tym miesiącu zostanie uruchomiony Punkt Szczepień Powszechnych. Przeszedł on już odbiór Narodowego Funduszu Zdrowia. Ma rozpocząć działalność wraz z dostarczeniem nowej partii szczepionek.

 

 

Punkt jest gotowy do rozpoczęcia szczepień. W minionym tygodniu PSP wizytowali przedstawiciele NFZ w Krakowie, sprawdzając, czy spełnia wszystkie obowiązujące wymogi. Składa się on z kilku pomieszczeń. Jest sala rejestracji i oczekiwania na szczepienia, dwie sale szczepień, gdzie pracować będą dwa zespoły szczepiące, punkt rejestracji II terminu, a także sala do odpoczynku po szczepieniu.

Dla osób, które będą się szczepić w Punkcie Szczepień Powszechnych na osiedlu Widokowe, wyznaczono dedykowane miejsca postoju: parking przy ul. Młoszowskiej, dwupoziomowy parking w pobliżu targowiska miejskiego, miejsca postojowe przy ul. Wiśniowej. Na parkingu przy szkole będą mogły parkować wyłącznie osoby niepełnosprawne lub osoby mające trudności z poruszaniem się!

 

Źródło: www.trzebinia.pl

Script logo