Coraz bliżej otwarcia Trzebińskiego Parku Rozrywki

Wrotkowisko ma być gotowe do końca kwietnia tego roku. Ekipa budowlana zakończyła niedawno prace, związane z wykonaniem warstw wygłuszających oraz betonowej wylewki w pomieszczeniu, gdzie będzie można jeździć na wrotkach.

Gotowe są również: instalacja elektryczna, niskoprądowa, mechaniczna oraz klimatyzacja. Na zewnątrz budynku zabudowano podjazd dla niepełnosprawnych. Trwają teraz roboty wykończeniowe. Po ich zakończeniu rozpocznie się montaż wyposażenia sali wrotkowiska oraz pozostałych pomieszczeń Trzebińskiego Parku Rozrywki.

W minionym tygodniu postęp prac oceniał burmistrz Jarosław Okoczuk wraz z urzędnikami:

- Sporo jest jeszcze do zrobienia. Wierzę jednak, że ekipa zdąży z pracami w terminie. To jedna z największych inwestycji zaplanowanych na ten rok. W okolicy nie ma drugiego takiego miejsca. Najbliższe wrotkowisko jest w Katowicach. Jestem przekonany, że nasz park rozrywki będzie się cieszył ogromną popularnością – mówi Jarosław Okoczuk.

Trzebiński Park Rozrywki to nie tylko sala to jazdy na wrotkach. W ramach realizacji inwestycji powstaną także klub muzyczny czy bawialnia dla dzieci. Zadanie kosztuje 1,4 mln zł. Na zlecenie gminy prace wykonuje wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych OLEXBUD z Kątów w Małopolsce.

Źródło: www.trzebinia.pl