•  

     

Dilerska para

Policjanci referatu kryminalnego Komisariatu Policji w Libiążu od kilku tygodni realizowali czynności operacyjne w sprawie pary, która zajmowała się rozprowadzaniem narkotyków.

19 marca b.r. kryminalni przeszukali libiąskie mieszkanie  21 – letniej  kobiety oraz jej 28 – letniego męża. Miejscowym policjantom pomagał przewodnik psa służbowego do wykrywania narkotyków z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej. Podczas przeszukania ujawniono i zabezpieczono prawie 103 gramów suszu roślinnego, dwie elektroniczne mini wagi, znaczna ilość nowych, nieużywanych woreczków foliowych z zapięciem strunowym,  banknoty, a także telefony komórkowe i wiatrówkę.

Małżeństwo noc spędziło w pomieszczeniach dla zatrzymanych komendy w Chrzanowie a następnego dnia zostało doprowadzone do prokuratury, gdzie usłyszało zarzuty z posiadania znacznych ilości narkotyków i ich zarobkowego rozprowadzania - za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie Sąd Rejonowy w Chrzanowie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy a wobec podejrzanej dozór policyjny.

Dodaj komentarz
Script logo