EduLab - „NOWA RZECZYWISTOŚĆ – WYZWANIA RYNKU PRACY W CZASACH NIEPRZEWIDYWALNEJ ZMIANY"

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie oraz Instytutem Badań Edukacyjnych zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji: „Nowa rzeczywistość – wyzwania rynku pracy w czasach nieprzewidywalnej zmiany”.

Pandemia mocno zmieniła rynek pracy. Dążąc do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa zostały wprowadzone rozwiązania, które wpłynęły nie tylko na polską gospodarkę, ale również na rynek pracy w naszym kraju.
Firmy by zapobiec likwidacji miejsc pracy oraz zachować wymagany dystans społeczny – umożliwiły swoim pracownikom wykonywanie pracy w trybie zdalnym. Rozwiązanie to przyniosło jednak pracownikom i pracodawcom kolejne dylematy. Jak komunikować się z pracownikami i klientami? Jak wspierać pracowników w procesie nagłej zmiany? Jak odnaleźć wewnętrzną motywację w warunkach izolacji i pracy w domu?


Konferencja jest skierowana do pracowników firm i instytucji oraz menedżerów, kierowników i właścicieli firm (program konferencji podzielony na 2 bloki tematyczne: dla pracowników, dla menedżerów). Konferencja będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, wysłuchania praktycznych wskazówek i rozwiązań mogących pozytywnie wpłynąć na obecną sytuację pracodawców i pracowników na szybko zmieniającym się rynku pracy. 

Konferencja jest bezpłatna i odbędzie się w formie online 27.10.2020 r.

Rejestracja


Do zarejestrowanych uczestników zostanie wysłany link do spotkania.

Źródło: www chrzanow.pl

Script logo