•  

     

GRAciarnia – świętujemy Dzień Gier Planszowych

GRAciarnia. Wstęp – 10 zł
Sponsor: Dan Cake Polonia Sp. z o.o.
Współorganizator: Sklep MORIGAL

 

Co Cię czeka przy naszym stole?
– spotkanie przy planszy – to idealny sposób na rodzinny relaks i pobudzenie swojej wyobraźni. To okazja, by poznać nowych ludzi i połączyć pokolenia. W końcu gry planszowe są dla każdego – małego i dużego!
– wypożyczalnia gier planszowych – podczas trwania wydarzenia będziesz mógł wypożyczyć mnóstwo znanych i mniej znanych tytułów gier planszowych. Nic się nie bój! Animator z doświadczeniem i wiedzą pomoże wybrać taką grę, która pasuje do Twoich zainteresowań. Dzięki współpracy z czołowymi wydawnictwami, nie zabraknie nowości.
– warsztaty – malowanie figurek to co raz bardziej popularne zajęcie wśród graczy i nie tylko! I wcale nie jest to takie trudne. Koniecznie spróbuj!
– gry plenerowe – jeśli pogoda nam dopisze zaprosimy naszych uczestników do wspólnego grania również przed wejściem na halę sportowo- widowiskową. W specjalnej strefie znajdą się takie gry jak: twister, bajkowa gra planszowa, Mӧlkky, Kubb, Dobble XXL.
– wielkie losowanie – każdy z uczestników wydarzenia na wejściu otrzyma opaskę eventową z dedykowanym numerem, który może zostać wylosowany w czasie trwania wydarzenia w określonych godzinach. Wylosować można grę planszową. Losowanie odbywać się będzie 4 razy w ciągu jednego dnia.
Przez cały dzień będzie można się posilić przy słodki stole firmy Dan Cake Polonia Sp. z o. o.

 

Źródło: www.moksir.chrzanow.pl

Script logo