• Sonda

Groźny wypadek na nowej obwodnicy drogi 780 w Babicach. Najprawdopodobniej w motocyklistę wyprzedzającego auto osobowe uderzyła lecąca kuropatwa.

25 kwietnia br.  w godzinach popołudniowych na obwodnicy w miejscowości Babice (powiat chrzanowski) doszło do groźnego wypadku , w którym ucierpiał motocyklista -  48 letni  mieszkaniec Kryspinowa.

Do wypadku doszło tuż po godz. 17.30 na drodze wojewódzkiej  780 ( nowa obwodnica). Z wstępnych ustaleń wynika, że w kierowcę motocykla Kawasaki podczas wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu m-ki BMW uderzyła lecąca kuropatwa. W trakcie uderzenia motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu melioracyjnego uderzając nogą o przydrożną latarnię. 48 – latek z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

Komisariat Policji w Alwerni  prowadzi w tej sprawie postępowanie nadzorowane przez prokuraturę Rejonową , którego celem jest dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

http://chrzanow.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/grozny-wypadek-na-nowej-obwodnicy-drogi-780-w-babicach-najprawdopodobniej-w-motocykliste

Dodaj komentarz
Script logo