Grzegorz Otrębski z Chrzanowa laureatem konkursu na najładniejszą pasiekę

4 sierpnia pszczelarze spotkali się na XX Święcie Miodu w Wygiełzowie. Podczas „Miodobrania pod Lipowcem” świętowano 20-lecie Powiatowej Rady Bartniczej.

Tegorocznym laureatem konkursu jest Grzegorz Otrębski z Chrzanowa. Drugie miejsce zajął Tadeusz Mamica z Trzebini, trzecie Adam Bachowski z Alwerni, czwarte Zbigniew Zygmunt z Libiąża, a piąte Michał Martyna z Babic. Gratulujemy!
Przeprowadzono również loterię fantową oraz konkurs plastyczny dla ponad 45 dzieci.
- Impreza odbyła się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Powiat wspiera nas od lat i bardzo za to dziękujemy – dodaje Jerzy Oczkowski.

Czy wiesz, że...
Wojewódzki Związek Pszczelarski w Krakowie wyróżnił Jerzego Oczkowskiego Statuetką Świętego Ambrożego (to najwyższe wyróżnienie nadane przez ten związek)