Już wkrótce otwarcie Multikina w Jaworznie!

Multikino Jaworzno Mocna strona miasta PLAKAT

20 listopada br. w Galerii Galena zostanie otwarty multipleks Multikino, który zaoferuje widzom najlepszą jakość projekcji.

MOKSiR zaprasza na...

Plan imprez organizowanych przez MOKSiR Chrzanów oraz repertuar Kina Sztuka

Koncert zespołu Sagittarius

25 06 2015plakat sagitorius33

TCK - Dwór Zieleniewskich zaprasza 25 czerwca o godz. 19:00 na koncert zespołu Sagittarius. Wstęp 15 zł

Dni Trzebini

plakat dni trzebini 2015

Burmistrz Miasta Trzebini Adam Adamczyk zaprasza na XXI Dni Trzebini w programie:

Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka

FESTYN 2015

TCK Dwór Zieleniewskich zaprasza juz po raz 20-ty na Festyn z Okazji Dnia Matki i Dziecka, który w tym roku odbędzie się w sobotę 30 maja. Już od godziny 16:00 rozpoczynają się występy, gry, zabawy edukacyjno-animacyjne oraz pokazy ratownictwa medycznego, konkursy z nagrodami i inne atrakcje.Na scenie zaprezentują swoje programy artystyczne dzieci z lokalnych przedszkoli samorządowych oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im.Brata Alberta w Trzebini. W programie imprezy znajdzie się również wspólne czytanie przez zaproszonych gości utworu Jana Brzechwy oraz występ scholi dziecięcej działającej przy Parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini.

Koncert zespołu Chillitoy

logo

Miejski Ośrodek Kultury Sportu, i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza 23 stycznia o godz. 19.00 na koncert w ramach Sceny Młodych. Tym razem w klubie Stara Kotłownia zagra zespół Chilitoy. Gościnnie zaprezentuje się Wojtek Szumański. Bilety: 10 zł (do nabycia w Informacji MOKSiR od 12 stycznia tel. 32 6233086 wew.53).

Wycieczka do Tyńca

Dulowa - wyjazd tyniec

Trzebińskie Centrum Kultury - Dom Kultury w Dulowej zaprasza chętnych do wzięcia udziału w wycieczce do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. Wyjazd 21 sierpnia 2014 r o godz. 8:30
Koszt wycieczki 33 zł. Do 19 sierpnia przyjmowane są zapisy pod nr tel. 32 6120 122

Festiwal ETNOmania 2014 już 20 lipca!

logo etnomania 2014

Festiwal ETNOmania to warsztaty, koncerty, etnoinstalacje, pokaz mody, etnosmaki i dużo dobrej zabawy dla wszystkich,  bez ograniczeń wiekowych.

Akcja Lato 2014 - Libiąż

logo

Burmistrz Libiąża Jacek Latko oraz Libiąskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych, pozostających w sezonie wakacyjnym na terenie Gminy Libiąż, do wzięcia udziału w tegorocznej Akcji Lato. W lipcu i sierpniu zostanie zorganizowany szereg atrakcji dla każdego.

III Średniowieczny Jarmark Mikołajski

plakat jarmark 2014

Bardzo serdecznie zapraszamy na III Średniowieczny Jarmark Mikołajski, który odbędzie się w niedzielę 29 czerwca w godz. od 14 do 20 na terenie parku w Chrzanowie-Kościelcu.

Atrakcji jeszcze więcej niż dwa lata temu i rok temu.

Rodzinne powitanie lata

int 2

Muzeum - Nadwiślanski Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec oraz Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej zaprasza na imprezę plenerową
"Rodzinne powitanie lata" połaczone z Festiwalem Ekonomii Społecznej w dniu 22 czerwca, na terenie Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie. WSTĘP WOLNY !!!