Już wkrótce otwarcie Multikina w Jaworznie!

Multikino Jaworzno Mocna strona miasta PLAKAT

20 listopada br. w Galerii Galena zostanie otwarty multipleks Multikino, który zaoferuje widzom najlepszą jakość projekcji.

Multipleks w Jaworznie będzie drugim otwartym w tym roku przez firmę Multikino S.A., a jednocześnie 33 kinem sieci w Polsce. Miłośnicy filmów będą mieli do dyspozycji 6 sal kinowych wyposażonych w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy. Poza najwyższą jakością projekcji widzowie mogą liczyć również na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów dzięki, wykonanym ze skóry ekologicznej, fotelom VIP, które mają szersze podłokietniki z elementami drewna. Będą one zlokalizowane w wybranej części każdej sali. Mieszkańcy Jaworzna i okolic już za niecałe 20 dni zobaczą, że Multikino to więcej niż kino.
Cieszymy się, że otwieramy kolejne kino w województwie śląskim. Mamy nadzieję, że mieszkańcom Jaworzna oraz okolic spodobają się najnowsze premiery oraz bogata oferta wydarzeń specjalnych – dodaje  Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Kierownik Działu Marketingu w Multikinie.

Więcej informacji o sieci Multikino można znaleźć na stronie www.multikino.pl

Informacje o spółce Multikino:
Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 32 kin w 26 miastach Polski z łączną liczbą 262 ekranów i 54 949 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w projektory cyfrowe Barco DP 4K, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do  projekcji  trójwymiarowej Dolby 3D. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.