Bon szkoleniowy

Jesteś osobą bezrobotną i nie masz ukończonego 30 roku życia? Chcesz uzyskać nowe kwalifikacje zawodowe lub umiejętności? Powiatowy Urząd Pracy na Twój wniosek może przyznać Ci bon szkoleniowy.

Zastanów się, jakiej wiedzy, czy umiejętności brakuje Ci, by znaleźć pracę. Zaproponuj instytucję szkoleniową, która pozwoli Ci zwiększyć kwalifikacje. Złóż wniosek i rozpocznij przygodę z nauką. Bon szkoleniowy stanowi gwarancję skierowania na wskazane przez Ciebie szkolenie oraz opłacenie kosztów, które zostaną poniesione w związku z jego podjęciem.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty z Doradcą Klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie ul. Słowackiego 8 lub pod numerem tel. 32 75 33 833.

Bony szkoleniowe realizowane są w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie chrzanowskim” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Poddziałanie 1.1.2 „Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych”.