Raport Komendy Powiatowej Policji

Raport wybranych zdarzeń Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie za okres od 11.03.2016 rok do 14.03.2016 roku

Trzebinia W dniu 11.03.2016 roku o godzinie 14.00 na ul. Florkiewicza w Młoszowej patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymał do kontroli drogowej kierującego rowerem. Kierujący rowerem mieszkaniec Młoszowej lat 64 był w stanie nietrzeźwym miał 2,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Trzebinia W dniu 11.03.2016 roku o godzinie 14.10 na ul. Florkiewicza w Młoszowej patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymał do kontroli drogowej kierującego rowerem. Kierujący rowerem mieszkaniec Trzebini lat 57 był w stanie nietrzeźwym miał 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Trzebinia W dniu 12.03.2016 roku o godzinie 01.10 na ulicy Kopalnianej w Trzebini doszło do zdarzenia drogowego – potrącenia pieszego. Jak wstępnie ustalono kierujący samochodem osobowym marki Audi mieszkaniec Płok lat 34 jadąc w kierunku ulicy Grunwaldzkiej w Trzebini potrącił idącego środkiem jezdni pieszego mieszkańca Czyżówki lat 39. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon pieszego. Kierujący trzeźwy. Pobrano krew na zawartość alkoholu i narkotyków. Pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tragicznego wypadku.

Libiąża W dniu 12.03.2016 roku o godzinie 18.40 mieszkaniec Libiąża powiadomił Komisariat Policji w Libiążu o kradzieży na terenie Libiąża. Jak podał zgłaszający n/n sprawca z terenu posesji przy ulicy Oświęcimskiej w Libiążu dokonał kradzieży roweru górskiego. Straty 600 złotych na szkodę zgłaszającego. Po godzinie rower został odnaleziony niedaleko miejsca kradzieży - bez przedniego i tylnego światła.

Chrzanów W dniu 12.03.2016 roku o godzinie 19.15 na ulicy Kolonia Rospontowa patrol policjantów Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie w trakcie legitymowania mieszkańca Chrzanowa lat 19 ujawnił u niego telefon komórkowy. W trakcie sprawdzenia okazało się, że telefon komórkowy marki Sony figurował jako utracony w wyniku przestępstwa na terenie Katowic. Telefon został zabezpieczony. Trwają czynności w sprawie.

Chrzanów W dniu 13.03.2016 roku o godzinie 11.30 na ulicy Wojska Polskiego w Chrzanowie doszło do zdarzenia drogowego – potrącenia pieszego. Jak wstępnie ustalono kierujący samochodem osobowym marki VW mieszkaniec Chrzanowa lat 38 potrącił pieszego mieszkańca Chrzanowa lat 13, który wbiegł na jezdnię. Kierujący trzeźwy. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku.