Grand Prix Małopolski w biegu na orientację

Drukuj
PDF

Od początku sezonu trwa zacięta walka  

Pierwsza część cyklu Grand Prix Małopolski w biegu na orientację za nami ! Dorobek Kościelca Chrzanów po pierwszej serii trzech startów (klasyfikacja łączna) to cztery miejsca na podium i kilka bardzo dobrych miejsc w czołówce poszczególnych kategorii wiekowych.


W piątkowej wieczornej Rozgrzewce bardzo dobrze pobiegły wszystkie chrzanowianki: Dominika Kulczycka-Wójcik była piąta, zaraz za nią była Hania Dzierwa, a na dziesiątym miejscu – Natalka Kowal. Zuzia Ohlaszeny na krótszej trasie była dziewiąta.                                                                                          
Sobotni  middle na Skałkach Twardowskiego był bardzo ciekawy, chociaż trudny technicznie.  Świetnie spisali się najmłodsi chrzanowscy biegacze: Krystian Zychowicz zwyciężył, a Kuba Ludwin był trzeci w M-10N ! Bardzo dobrze poradziły sobie również dziewczyny z K-12: Ida Ohlaszeny była druga, a Agatka Lechowska -  trzecia. W K-14 Oliwka Głowacz skończyła trudny bieg na 10-tej pozycji. W K-16 zdecydowanie zwyciężyła Hania (pomimo błędów), Natka była trzecia, a Ola Urbańczyk - piąta. W mocno obsadzonej K-18+ Dominika Kulczycka-Wójcik  wywalczyła ósmą lokatę. W M-12 Antek Trębacz, biegający po raz pierwszy w tym roku, zajął siódme miejsce. Trener Jerzy Kryjomski był drugi w kategorii M-50.
Po szybkim popołudniowym sprincie na Bronowicach swoje miejsca w klasyfikacji poprawili: Agatka, Oliwka, Natka, Ola oraz Antek. Trzeci bieg cyklu - bieg klasyczny - odbył się w niedzielę na nowej mapie "Stary Olkusz". Szybki, ale urozmaicony teren, miejscami z bogatą mikrorzeźbą, a do tego przenikliwe zimno ... W takich warunkach zawodnicy zwykle osiągają bardzo dobre czasy !
Świetnie pobiegła po raz pierwszy startująca w zawodach 8-letnia chrzanowianka Sandra Sikora, uzyskując piąty czas w kategorii K-10N. Dobrze poradziła sobie także druga debiutantka w tej samej kategorii - Kornelia Gwizdała. Bardzo dobrze pobiegli także najmłodsi chłopcy: Kuba Ludwin (szósty w M-10N) oraz Krystian Zychowicz (ósmy w tej samej kategorii).
Z biegu na bieg poprawiali swoje wyniki młodzicy Kościelca Chrzanów: Ida Ohlaszeny (druga w K-12), Antek Trębacz (drugi w M-12) oraz Oliwia Głowacz (siódma w K-14).
Najbardziej doświadczeni zawodnicy pobiegli najbardziej przewidywalnie: w K-16 Hania zdecydowanie zwyciężyła, Natka była trzecia, a Ola - piąta. Bardzo dobrze pobiegła także Dominika Kulczycka-Wójcik - siódma w K-18+. Trener również przebiegł swoją trasę szybko.
Na podium końcowej klasyfikacji  I ETAPU Grand Prix Małopolski stanęli: trener Jerzy Kryjomski (1. w M-50), Natalka Kowal (2. w K-16), Ida Ohlaszeny (2. w K-12) i Antek Trębacz (3. w M-12) !
Bardzo dobre miejsca w klasyfikacji łącznej wywalczyli także: Ola Urbańczyk       (4. W K-16), Krystian Zychowicz (5. w M-10N), Jakub Ludwin (6. w M-10N) i Oliwka Głowacz (8. W K-14).    

Gratulacje dla wszystkich zawodników za ambitną walkę do końca :-)

 

IMG 0652

IMG 0656

IMG 0690

IMG 0750

IMG 0756

IMG 0778

IMG 0781

IMG 0787

IMG 0793

IMG 0800

IMG 0803

IMG 0812

IMG 0816

IMG 0823

 

Komentarze  

 
0 #1 mobile 2017-03-08 03:55
Do you mind if I quote a few of your posts as long as I provide credit and
sources back to your webpage? My blog site is
in the exact same niche as yours and my users would certainly benefit from a lot of the information you
present here. Please let me know if this okay with you. Regards!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.


Kod antysapmowy
Odśwież

Newsletter