Raport wybranych zdarzeń Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie za okres od 17.06.2016 rok do 20.06.2016 roku

Chrzanów W dniu 20.06.2016 roku o godzinie 05.20 na ul. Skorupki w Chrzanowie patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymał do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Citroen. Kierujący – 32 letni mieszkaniec Chrzanowa był w stanie po użyciu alkoholu miał 0,25 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Chrzanów W dniu 19.06.2016 roku o godzinie 11.50 na ul. Topolowej w Chrzanowie patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymał do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Peugeot. Kierujący 44 letni mieszkaniec Chrzanowa był w stanie nietrzeźwym miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano za pokwitowaniem prawo jazdy.

Chrzanów W dniu 19.06.2016 roku o godzinie 21.15 na ul. Łowickiej w Chrzanowie patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymał do kontroli drogowej kierującego rowerem – 60 letni mieszkaniec Chrzanowa był w stanie nietrzeźwym miał 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Chrzanów W dniu 18.06.2016 roku około godziny 11.30 na ulicy Kusocińskiego w Chrzanowie doszło do zdarzenia drogowego – kolizji drogowej , gdzie jak wstępnie ustalono kierujący samochodem osobowym marki Opel w trakcie wykonywania manewru cofania nie zachował ostrożności w wyniku czego najechał na prawidłowo zaparowane samochody osobowe marki Ford i Hyundai. Mieszkaniec Chrzanowa lat 33 był w stanie nietrzeźwym miał 2,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Chrzanów W dniu 17.06.2016 roku około godziny 18.40 na ulicy Fabrycznej w Chrzanowie policjanci z Komendy Powiatowej Policji Chrzanowie w trakcie legitymowania mieszkańca Chrzanowa lat 19 ujawnili u niego woreczek z białym proszkiem. Wstępne badanie proszku testerem NARK-2 wykazało, że jest to środek psychotropowy w postaci amfetaminy w ilości 0,5 grama. Mieszkaniec Chrzanowa trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Trzebinia W dniu 17.06.2016 roku około godziny 18.15 na ulicy Głowackiego w Trzebini policjanci z Komendy Powiatowej Policji Chrzanowie w trakcie legitymowania dwóch mieszkańców Trzebini ujawnili u nich woreczki z białym proszkiem. Wstępne badanie proszku testerem NARK-2 wykazało, że jest to środek psychotropowy w postaci amfetaminy w ilości 4 gram. Mieszkańcy Trzebini w wieku 32 lat i 30 lat zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3