•  

     

Innowacje to my

Rozpoczął się Małopolski Festiwal Innowacji. W dniach od 21 do 27 czerwca zaplanowano konferencje, warsztaty, spotkania. Gośćmi będą m.in. Radek Kotarski, Paweł Zylm, Joanna Kulczycka. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. A to wszystko za darmo w formule on-line!

Małopolski Festiwal Innowacji to coroczne święto innowacyjności, które daje możliwość poznania know how, nowych technologii, inspirujących wynalazków oraz niezwykłych ludzi. Małopolska już po raz jedenasty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości.

 

 

- To miejsce spotkań małopolskich innowatorów, którzy kształtują biznesowy i naukowy charakter regionu. Nie bez przyczyny mottem tegorocznych działań jest hasło "Innowacje to MY!". Bez kreatywnych Małopolan i ich pomysłów Małopolska nie byłaby liderem pod względem innowacyjności – mówi wicemarszałek Tomasz Urynowicz.

Szczegółowy program i rejestracja dostępne są pod linkiem: https://innowacyjna.malopolska.pl/malopolski-festiwal-innowacji/mfi-2021/konferencja/.

 

 

Źródło: www.trzebinia.pl

Script logo