Konkurs Bożonarodzeniowy

MOKSiR Chrzanów, Chrzanowskie Stowarzyszenie Folklorystyczne i Muzeum – Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec organizuje Konkurs Bożonarodzeniowy. Jego finałem będzie wystawa prac związanych z tradycją i obrzędami regionu Krakowiaków Zachodnich.

Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe: szkoły podstawowe, szkoły średnie, dorośli a także pięć kategorii tematycznych (pająki jako tradycyjne ozdoby bożonarodzeniowe, tradycyjne bożonarodzeniowe ozdoby choinkowe, łańcuchy, maski karnawałowe i obrzędowe, rekwizyty kolędnicze).

Termin i miejsce składania prac: do 11 grudnia 2020 r. – Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 4, hol części administracyjnej (przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności). Opis prac: autor – imię i nazwisko, szkoła, wiek, miejscowość, telefon. Szczegółowy regulamin i opis kategorii można znaleźć na stronie internetowej MOKSiR.

Wszystkie prace zgłoszone na konkurs będą eksponowane na wystawie w Muzeum – Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec od 15 grudnia 2020 do 2 lutego 2021 r.

 

Źródło: www.chrzanow.pl

Script logo