Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn powiązanych z narkobiznesem

Chrzanowscy kryminalni analizując  materiały operacyjne 23 maja br. tuż przed godziną 15:00 na ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie  zastawili zasadzkę, w którą wpadli dwaj mężczyźni (mieszkańcy powiatu chrzanowskiego). Podjęta przez nich ucieczka i  stawiany czynny opór policjantom  były  daremne. Przy pierwszym z mężczyzn  22- latku, policjanci ujawnili i zabezpieczyli dwa worki foliowe z blisko 410 gramów marihuany, 50 sztuk tabletek extasy.  Z kolei przy drugim z mężczyzn 27–latku ujawniono i zabezpieczono młynek do rozdrabniania suszu roślinnego z drobną ilością marihuany,  trzy szklane lufki.  Realizując dalsze czynności w mieszkaniu 22-latka  ujawniono i zabezpieczono drobne  ilości marihuany i amfetaminy.
Dwaj mężczyźni noc spędzili w pomieszczeniach dla zatrzymanych w chrzanowskiej komendzie. Następnego  dnia  usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych. Na wniosek prokuratury wobec mężczyzn sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.