Dzień Dziecka tylko w Multikinie w Jaworznie

Drukuj
PDF

Bardzo długi Dzień Dziecka

tylko w Multikinie w Jaworznie!

Bardzo długi Dzień Dziecka PLAKAT


W kinie sieci Multikino w Jaworznie Dzień Dziecka najmłodsi kinomani będą mogli świętować aż przez 11 dni! Od 26 maja do 5 czerwca na dzieci będą czekały wyjątkowe filmy. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji, gier i zabaw. W prezencie dzieci otrzymają plakaty animacji „Gdzie jest Dory?”.

 

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto, dlatego sieć Multikino zaplanowała atrakcje nie tylko na 1 czerwca, ale aż na 11 dni. W repertuarze najmłodsi kinomani znajdą między innymi: animację najpopularniejszej gry ostatnich lat „Angry Birds Film”, film „Alicja po drugiej stronie lustra” z Johnnym Deppem, Anną Hathaway, Mią Wasikowską i Heleną Bonham Carter w rolach głównych, „Księgę dżungli”, która w spektakularny sposób łączy sceny kręcone z udziałem aktorów z obrazami wygenerowanymi komputerowo oraz animację „Kung Fu Panda 3” opowiadającą o nowych przygodach pandy Po. Ponadto do biletu na film familijny zakupionego w dniach 4 i 5 czerwca w sieci Multikino będą rozdawane plakaty animacji „Gdzie jest Dory?”. Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Poza najpopularniejszymi animacjami, 4 i 5 czerwca na małych kinomanów w Multikinie w Jaworznie będą czekały postaci z bajek, kącik zabaw z grą w klasy i speed cups oraz stanowisko, gdzie będzie prowadzona lekcja dotycząca bezpiecznych wakacji. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami oraz malowania buziek.

Szczegółowy repertuar dostępny na www.multikino.pl

Newsletter