68 Rocznica Wyzwolenia Libiąża

Drukuj
PDF

W dniu 29 stycznia 2013 r. o godz. 11:00   przy obelisku upamiętniającym wyzwolenie podobozu Janinagrube w Libiążu (ul. Obieżowa) spotkali się przedstawiciele libiąskiego samorządu i zakładów pracy, przedstawiciele pocztów sztandarowych, stowarzyszenia  i organizacje społeczne oraz Mieszkańcy Libiąża by uczcić 68 Rocznicę Wyzwolenia Libiąża.  

Więcej…

Termomodernizacja w Gminie Libiąż

Drukuj
PDF

Realizowany przez Gminę Libiąż projekt pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Libiąż” obejmuje 13 obiektów miejskich. Prowadzone prace są konsekwencją podpisanej przez Gminę Libiąż w 2012 r. umowy  z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie w ramach Systemu Zielonych Inwestycji.  W obiektach poddanych termomodernizacji wypełniane są funkcje kulturalne  i sportowe, edukacyjne, administracji publicznej, opieki zdrowotnej i społecznej dla mieszkańców Gminy.

 

Więcej…

Turniej Akrobatyki w Libiążu

Drukuj
PDF

Ponad 270 zawodników z 12 klubów rywalizowało w corocznym Andrzejkowym Turnieju Akrobatyki Sportowej, który 25.11.2012 r. odbył się w Hali Sportowej w Libiążu.

 

 

Więcej…

Libiąska rewitalizacja doceniona przez Polską Agencję Prasową – Szansa na prestiżową nagrodę dla Libiąża

Drukuj
PDF

Informujemy, że realizowany przez Gminę Libiąż projekt unijny pn. „Rewitalizacja przestrzeni miejskiej w rejonie 1 Maja i Górniczej - głównych ulic miasta Libiąża - Etap I” został wybrany przez jury Serwisu Samorządowego Polskiej Agencji Prasowej do głosowania w konkursie "Samorządowe Notowania Europejskie". Tym samym zachęcamy Państwa do głosowania w tym prestiżowym konkursie.

Więcej…

Nowa sanitarka dla libiąskiego Zastępu Ratownictwa Medycznego

Drukuj
PDF

Dzięki współpracy partnerskiej pomiędzy miastami: Libiąż i Rouvroy we Fracji oraz dzięki wspólnym staraniom Burmistrza Libiąża Jacka Latko i Mera Rouvroy Jana Haji, jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Libiążu otrzymała od zaprzyjaźnionych francuskich strażaków z miasta Arras (w pobliżu Rouvoy) profesjonalną sanitarkę strażacką.

Więcej…

Nieruchomości na sprzedaż

Drukuj
PDF

Nieruchomość przy ul. Słowackiego w Libiążu przeznaczona na sprzedaż

Więcej…

Sukces libiąskich minisiatkarek

Drukuj
PDF

10 marca 2012 r. odbył się w Liszkach rejonowy turniej mini piłki siatkowej Kinder+Sport. Zawody rozgrywane były w kategorii trójek. 

Więcej…

Sukces absolwentki Gimnazjum nr 1 w Libiążu

Drukuj
PDF

Agnieszka Gut, absolwentka Gimnazjum Nr 1 w Libiążu, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Nowodworskiego w Krakowie awansowała do finału XLII Olimpiady Literatury Języka Polskiego.

Więcej…

Informacja

Drukuj
PDF

policja

 

 

 

Komisariat Policji w Libiążu poszukuje właściciela kluczyka z logo Skody.

Więcej…

Zbiórka elektrośmieci w Gminie Libiąż

Drukuj
PDF

Burmistrz Libiąża Jacek Latko informuje, iż dnia 20 marca b.r. na terenie Gminy Libiąż odbędą się bezpłatne zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Więcej…

Informacja Urzędu Miejskiego w Libiążu

Drukuj
PDF

W dniu 16 marca 2012 r. czas pracy Urzędu Miejskiego w Libiążu wynosi 8 godzin.
W tym dniu Urząd pracuje w godzinach od 7:00 do 15:00.

Newsletter