Małżeństwa świętowały Żelazne i Diamentowe Gody

Nie ma jednej, sprawdzonej recepty na udany związek. Trzeba się kochać, szanować, wybaczać jeden drugiemu, a czasem nawet posprzeczać. Wiedzą coś o tym pary, obchodzące Żelazne i Diamentowe Gody.

Pary świętujące Diamentowe Gody w towarzystwie burmistrza Jarosława Okoczuka, kierownik USC w Trzebini Marzeny Bober i Płocanek. Fot. Studio Wall

Żelazne Gody, czyli 65-lecie zawarcia związku małżeńskiego, świętują trzy pary z terenu gminy. Kolejnych sześć par obchodzi jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego (Diamentowe Gody).

gody1

Małżeństwa, obchodzące jubileusz Diamentowych Godów. Fot. Studio Wall

Z tej okazji władze samorządowe gminy zaprosiły Jubilatów na uroczystość do Dworu Zieleniewskich w Trzebini. Burmistrz Jarosław Okoczuk wręczył im specjalne medale okolicznościowe, ufundowane przez gminę. Jubilaci otrzymali też kosze kwiatów i listy gratulacyjne oraz zestaw herbaciany dla dwóch osób z logo „Trzebinia w sercu”.

Uroczystość uświetnił występ Zespołu Folklorystycznego „Płocanki”.