•  

     

Masz szansę wygrać samochód

Trwa loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Spisując się przez internet, można wygrać atrakcyjne nagrody, między innymi samochód osobowy.

 

Samospis przez internet to podstawowa, a jednocześnie najbezpieczniejsza i najwygodniejsza metoda udziału w spisie NSP 2021. Na stronie spis.gov.pl należy zalogować się do aplikacji i wypełnić formularz spisowy. O pomoc w wypełnieniu elektronicznego formularza można poprosić kogoś z rodziny lub inną zaufaną osobę.

Dodatkowo, spisując się przez internet, zyskują Państwo możliwość wzięcia udziału w loterii, w której można wygrać atrakcyjne nagrody! Aby wziąć udział w kolejnym losowaniu należy spisać się, pobrać i zarejestrować kod na stronie loteria.spis.gov.pl. Do wygrania karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 zł, a w losowaniu finałowym, które odbędzie się 14 lipca br. – rozlosowanych zostanie 16 samochodów osobowych. Każdy kod ma szansę na wygraną. Szczegóły, harmonogram pozostałych losowań i regulamin na stronie Loterii https://loteria.spis.gov.pl/.

 

Źródło: www.trzebinia.pl

Script logo