Misja Portalu PowiatChrzanowski.pl

Misja Portalu PowiatChrzanowski.pl

Wizja rzetelnego i profesjonalnego portalu zapewniającego kompleksową obsługę wszelkich potrzeb w zakresie projektowania stron www, reklamy internetowej oraz szeregu innych usług jest realizowana przez nas w praktycznym działaniu. Celem nadrzędnym BlueSun - Portal PowiatChrzanowski.pl jest:

Dostarczanie profesjonalnych rozwiązań informatycznych w zakresie Portalu Lokalnego. Na coraz bardziej wymagającym rynku usług internetowych z powodzeniem i satysfakcją spełniamy oczekiwania naszych Użytkowników. Nad funkcjonowaniem i rozwojem wykonanych systemów sprawujemy stałą opiekę merytoryczną zapewniając ich bezpieczeństwo. Naszym Użytkownikom proponujemy nowoczesne rozwiązania możliwość informatycznych i reklamowych.

Są więksi - my dajemy więcej z siebie. Warto się o tym przekonać.

W codziennej pracy stosujemy następujące zasady:
  • każdy Użytkownik Portalu PowiatChrzanowski.pl jest dla nas najważniejszy
  • patrzymy i wybiegamy w przyszłość
  • kreatywnie myślimy o potrzebach Użytkowników Portalu PowiatChrzanowski.pl

Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Użytkowników. Dla realizacji naszej misji stale unowocześniamy i powiększamy ofertę produktów i usług Internetowych dostosowując ją do nowych wymagań rynku, jesteśmy gotowi rozwiązać wszelkie problemy i pomóc naszym Użytkownikom w realizacji ich potrzeb.