Nowe miejsce spotkań dla mieszkańców Trzebini

Jeszcze w tym roku przy ul. Słonecznej w Trzebini staną obszerna, ogólnodostępna altana, a obok palenisko.

Zagospodarowanie terenu przy ul. Słonecznej było jednym z tematów, poruszanych na czwartkowym spotkaniu przedstawicieli Rady Osiedla Centrum z burmistrzem Jarosławem Okoczukiem

Ta informacja ucieszy mieszkańców osiedla Centrum. Burmistrz Jarosław Okoczuk zlecił zagospodarowanie terenu przy ul. Słonecznej na cele rekreacyjno-sportowe. Prace mają się zakończyć w grudniu. Poza montażem altany, która pomieści nawet 30 osób, oraz paleniska, wytyczona zostanie także ścieżka spacerowa dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, zamontowane zostaną ławki, stół do gry w szachy, kosze na śmieci.

- Mieszkańcy zyskają fajne miejsce, gdzie będą się mogli spotkać, posiedzieć, usmażyć kiełbaski – mówi burmistrz Jarosław Okoczuk     i ma nadzieję, że będą z tego korzystać i o to dbać.

Zagospodarowanie terenu przy ul. Słonecznej na cele rekreacyjno-sportowe to koszt 75 000 zł, w tym Rada Osiedla Centrum przekazała na ten cel 25 000 zł.

  • Dziękujemy – mówi Marzena Jewuła, przewodnicząca rady osiedlowej, która na wniosek mieszkańców zabiegała o realizację inwestycji.

 

Źródło: www.trzebinia.pl

Script logo