•  

     

Nowy termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”

Biuro Komunikacji Społecznej KGP wspólnie z Biurem Historii i Tradycji Policji KGP organizuje Ogólnopolski Festiwal Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”. Wezmą w nim udział wyłonieni wcześniej na etapach wojewódzkich finaliści, a zwycięzcy konkursu finałowego zaproszeni będą na centralne obchody Święta Policji, które odbędą się w Warszawie, gdzie zostaną im wręczone nagrody. Organizatorem wojewódzkich eliminacji jest Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.

Celem konkursu jest upowszechnienie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej policji, a także kształtowanie pozytywnych postaw niezbędnych w integracji społeczności policyjnej przez uczestnictwo w wydarzeniach o charakterze artystycznym.

Zachęcamy do uczestniczenia w konkursie. Nagrodą za zajęcie I miejsca w eliminacjach wojewódzkich jest pobyt w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod hasłem „Dzień z życia policjanta”, w trakcie którego w atrakcyjny sposób zostaną zaprezentowane wybrane zadania realizowane przez Policję.

UWAGA. Uczestnikami konkursu mogą być policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji, uczniowie klas mundurowych, członkowie stowarzyszeń związanych z Policją, kółka zainteresowań prowadzone przez policjantów lub pracowników Policji, kółka zainteresowań, których członkami są: policjanci, pracownicy Policji, rodziny policjantów i pracowników Policji.

 

OGŁOSZENIE KONKURSOWE

1. Organizatorem wojewódzkich eliminacji Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji’ jest Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie.

2. Zgłoszenie konkursowe przez jeden z podanych poniżej sposobów do dnia 23 kwietnia 2019r. :

a)      osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie, ul. Mogilska 109, 
VI p. pok. 600 /Kancelaria ogólna/, od poniedziałku do piątku w godz. 730 - 1230;

b)      pocztą elektroniczną na adres: poczta@malopolska.policja.gov.pl podając 
w temacie „konkurs na 100 lecie Policji”;

c)      przesyłką pocztową na adres: Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, 
ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków, z dopiskiem „konkurs na 100 lecie Policji”.

Harmonogram przeglądu wszystkich spektakli w ramach konkursu scenicznego, zostanie opracowany na podstawie ilości zgłoszeń i podany uczestnikom do 25 kwietnia 2019 r.

Nagrodą za zajęcie I miejsca w eliminacjach wojewódzkich jest pobyt w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod hasłem „Dzień z życia policjanta”, w trakcie którego w atrakcyjny sposób zostaną zaprezentowane wybrane zadania realizowane przez Policję.

 

 

Regulamin konkursu: 

 

http://malopolska.policja.gov.pl/sites/default/files/users/user37146/regulamin_konkursu_kgp.doc

Aneks do regulaminu konkursu

 

Załączniki:

http://malopolska.policja.gov.pl/sites/default/files/users/user37146/regulamin_konkursu_-_zalacznik_nr_1.doc

http://malopolska.policja.gov.pl/sites/default/files/users/user37146/regulamin_konkursu_-_zalacznik_nr_2.doc

http://malopolska.policja.gov.pl/sites/default/files/users/user37146/regulamin_konkursu_-_zalacznik_nr_3.doc

http://chrzanow.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/nowy-termin-nadsylania-zgloszen-do-konkursu-ogolnopolskiego-festiwalu-form-15

Dodaj komentarz
Script logo