•  

     

Policja: 18 – 24 luty 2019 - Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 18 do 24 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Obchody Tygodnia mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Taką pomocą będą bezpłatne porady prawne oraz psychologiczne udzielane w sądach, prokuraturach, komendach policji, a także w siedzibach prawniczych samorządów zawodowych i organizacji pozarządowych. Porad udzielą prokuratorzy, asystenci sędziów, referendarze, adwokaci, radcowie prawni, aplikanci, psycholodzy, kuratorzy sądowi oraz inni specjaliści.

 

W Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie oraz Komisariatach Policji w Alwerni, Libiążu i Trzebini porady będzie można zasięgnąć u policjantów pełniących dyżury zdarzeniowe i wykroczeniowe codziennie w godz.06.00- 22.00.

Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie http://chrzanow.policja.gov.pl/, http://chrzanow.policja.gov.pl//pl/aktualnosci/18-24-luty-2019-tydzien-pomocy-osobom-pokrzywdzonym-przestepstwem-0

Dodaj komentarz
Script logo