POLICJA ZAPRASZA NA EWALUACYJNĄ DEBATĘ SPOŁECZNĄ W DNIU 5 KWIETNIA 2019r.

Tematem debaty wraz z uzasadnieniem jego wyboru opartym na analizie zagrożeń będzie; „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ– w postaci ewaluacji debaty z dnia 14.03.2018 r. dotyczącej problemu parkowania pojazdów, niewłaściwego oznakowania dróg w mieście, wykonawstwa ścieżek rowerowych, problem poruszania się motocyklistów, spożywania alkoholu w miejscach publicznych i zakłóceń  w porach wieczorowo-nocnych.

W debacie udział wezmą mieszkańcy miasta Chrzanowa, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, Urzędu Miasta i Gminy z Chrzanowa, Spółdzielni Mieszkaniowej w Chrzanowie.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Komendant Powiatowy Policji w Chrzanowie serdecznie zaprasza mieszkańców Chrzanowa na debatę.