Problem ze znalezieniem miejsca parkingowego przed Starostwem powinien zniknąć

Od 3 lutego zmianiają się zasady parkowania przed siedzibą chrzanowskiego Starostwa przy ul. Partyzantów. Stanęły tutaj dwa parkomaty. Jeden od strony ul. Oświęcimskiej, drugi - za budynkiem starostwa. Pierwsza godzina postoju jest darmowa. Każda kolejna kosztuje 2 zł. Cennik obowiązuje tylko w godzinach pracy starostwa. Darmowe są także weekendy i święta. Można płacić za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Kierowcy, którzy chcą skorzystać z darmowego postoju przez godzinę muszą pobrać bilet w parkomacie lub skorzystać z aktywacji w udostępnionej przez Zarządcę aplikacji mobilnej. Darmowy bilet parkingowy należy umieścić za przednią szybą wewnątrz pojazdu, w miejscu widocznym dla służb kontrolnych.

Źródło powiat-chrzanów.pl