•  

     

Szkolenie dla rodziców i nauczycieli

Zapisy do 2 października na kontakt@kartyedukacyjne.pl z dopiskiem „Szkolenie Chrzanów 4.10.23”. W zgłoszeniu należy określić czy uczestnik jest nauczycielem, edukatorem, rodzicem oraz podać nazwę instytucji, organizacji i wiek dzieci, do których będą kierowane zajęcia z Kartami Edukacyjnymi. Ilość miejsc ograniczona.

 

Plan szkolenia

Wykłady

  1. umysł emocjonalny a przyswajanie wiedzy, czyli ciało migdałowate w roli głównej

 

  1. co to są bity wiedzy i ich niedoceniona moc

 

  1. jak usprawnić pamięć i pobudzić komórki mózgowe

 

Warsztaty

 

  1. nowatorskie pomysły na przygotowanie sali lekcyjnej

 

  1. pomysły na szybkie bitowe niespodzianki

 

  1. jak zaangażować uczniów do wspólnej bitomanii

 

  1. Karty Edukacyjne - prezentacja produktu z bitami wiedzy

 

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pakiet edukacyjny „Mieszkańcy lasu - jak tropić ślady” zawierający zabawy, ciekawostki, wklejki, kolorowanki, czyli 47 stron, które pomogą zapoznać dzieci z ciekawym światem przyrody.

Prowadząca: Marta Filipek – magister Sztuki Filmowej, absolwentka szkoły plastycznej, mama 3 dzieci. Autorka nietypowych pomysłów edukacyjnych, którymi dzieli się w social mediach. Pomysłodawczyni, jak również wykonawca Kart Edukacyjnych stymulujących rozwój dzieci. Zakochana w nauce przez zabawę oraz wspieraniu inteligencji emocjonalnej dzieci. Obecnie współpracująca ze szkołami w całej Polsce w zakresie przygotowywania materiałów edukacyjnych dla uczniów. Interesuje się Kognitywistką, Inteligencją Emocjonalną a w szczególności pamięcią i jej zdolnościom magazynowania i odtwarzania informacji.

 

Źródło: www.powiat-chrzanowski.pl

Script logo