Szkolna Liga Strzelecka dla młodzieży

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini wspólnie z Powiatowym Zarządem Ligi Obrony Kraju w Chrzanowie po raz siódmy  zorganizował Szkolną Ligę Strzelecką pod honorowym patronatem Starosty Chrzanowskiego dla młodzieży szkół z powiatu chrzanowskiego. 

 

W Szkolnej Lidze Strzeleckiej do udziału przystąpiło 67 zawodników z sześciu   placówek oświatowych z powiatu chrzanowskiego. Ukończyło 48 zawodników i zawodniczek.
 
Szkoły, które przystąpiły do Szkolnej Ligi Strzeleckiej
 
I Liceum Ogólnokształcące z Chrzanowa
II Liceum Ogólnokształcące z Chrzanowa                                          
Zespół Szkół Techniczno-Usługowych z Trzebini                                
Liceum Ogólnokształcące z Trzebini               
Zespół Szkól Ekonomicznych -  Chemicznych . w Trzebini
Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini
 
Na ligę składają się cztery rundy, w których zawodnicy oddawali po 10, 15strzałów  z karabinów pneumatycznych, a suma punktów uzyskanych we wszystkich rundach wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
 
Klasyfikacja dziewcząt 
I miejsce         Wiktoria Góralczyk                                         I LO w Chrzanowie
II miejsce        Natalia Grzyska                                             ZSUT w Trzebini
III miejsce       Zuzanna Rowińska                                         LO w Trzebini
Klasyfikacja chłopców
I miejsce         Jakub Jarosz                                                  II LO w Chrzanowie   
II miejsce        Dawid Jabłoński                                             ZSECH w Trzebini
III miejsce       Jakub Wiliński                                                LO w Trzebini
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
I miejsce         Katarzyna Popławska, Natalia Grzyska             ZSTU w Trzebini
II miejsce        Wiktoria Góralczyk, Natalia Rzepa                   PMDK „Snajper” w Trzebinia
III miejsce       Zuzanna Rowińska, Joanna Woszczyna            LO w Trzebini


Klasyfikacja drużynowa chłopców
 
I miejsce        Jakub Jarosz, Bartłomiej Chechelski                 II LO w Chrzanowie
II miejsce        Maciej Słowik, Damian Rzepa                         PMDK „Snajper” Trzebinia
    
III miejsce       Michał Gąsior, Jakub Wiliński                          LO w Trzebini
 
Klasyfikacja zespołów
I miejsce           Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury  „Snajper” Trzebinia
II miejsce          Liceum Ogólnokształcące w Trzebini
III Miejsce         Liceum Ogólnokształcące w Trzebini
IV Miejsce         Zespół Szkół Techniczno-Usługowych z Trzebini
V Miejsce          Liceum Ogólnokształcące w Trzebini
VI Miejsce         II Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie

 
Dodaj komentarz
Script logo