Magistrat zaoszczędzi na obsłudze prawnej

Drukuj
PDF

Polityka oszczędnościowa realizowana przez obecnego burmistrza Trzebini – Stanisława Szczurka zaczyna przynosić kolejne pozytywne efekty. W 2013 roku Urząd Miasta w Trzebini zaoszczędzi na obsłudze prawnej ponad 60 tys. zł.

 

Więcej…

Z wiosną ruszy inwestycja w Młoszowej

Drukuj
PDF

Do końca czerwca 2012 roku wykonane zostaną prace związane z realizacją II etapu zagospodarowania terenu przy ulicy Florkiewicza w trzebińskim sołectwie Młoszowa.

Więcej…

Trzebińskie Centrum Kultury

Drukuj
PDF

1 marca 2012 o godz. 19:30 Trzebińskie Centrum Kultury - DWÓR ZIELENIEWSKICH zaprasza na otwarcie wystawy fotografii trójwymiarowej pt. "W stronę słońca".

Więcej…

Stawiają na sport i młodych

Drukuj
PDF
Trzebińskie kluby sportowe prowadzą aż piętnaście młodzieżowych drużyn piłki nożnej. To zdecydowanie najwięcej pośród wszystkich gmin podlegających chrzanowskiemu Podokręgowi Piłki Nożnej Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie.

Więcej…

Zajęcia rehabilitacyjne dla emerytów i rencistów

Drukuj
PDF
Od dnia 23.01.2012 roku zostają wznowione zajęcia rehabilitacyjne w ramach programu "Jesteśmy aktywni" skierowane do emerytów i rencistów z terenu gminy Trzebinia.

Więcej…

Kolejny etap inwestycji w Młoszowej

Drukuj
PDF
Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na realizację kolejnego tj. II etapu zagospodarowania terenu przy ulicy Florkiewicza w sołectwie Młoszowa.

Więcej…

W ósemce promują zdrowe odżywianie

Drukuj
PDF
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Trzebini Festiwalem Smaków w dniu 13 grudnia 2011 roku rozpoczęła cykl działań w ramach SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE i DZIAŁAŃ PROFILAKTYCZNYCH. Było pięknie, zdrowo i smacznie!

Więcej…

Jasełka w Myślachowicach

Drukuj
PDF
„Nie było miejsca dla Ciebie - pod takim tytułem uczniowie Szkoły Podstawowej w Myślachowicach przygotowali przestawienie jasełkowe, które zostało pokazane społeczności szkolnej oraz mieszkańcom Myślachowic.

Więcej…

Trzebinia zmniejsza wydatki na administrację

Drukuj
PDF
W 2012 roku Gmina Trzebinia zmniejszy wydatki na administrację o ponad 1,3 mln zł w stosunku do roku 2010. To efekt polityki oszczędnościowej prowadzonej przez urzędującego od grudnia 2010 roku burmistrza Trzebini - Stanisława Szczurka.

Więcej…

Z kijami do Kobylańskiej i Będkowskiej

Drukuj
PDF
Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Młoszowa" zaprasza miłośników nordic walking na spacer z kijami po Dolinie Kobylańskiej oraz Dolinie Będkowskiej. Impreza została zaplanowana na sobotę 14 stycznia 2012 roku.

Więcej…

Przetarg na naprawę gminnych dróg

Drukuj
PDF
Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na realizację prac związanych z bieżącym utrzymaniem dróg gminnych w roku 2012 w zakresie napraw nawierzchni jezdni.

Więcej…

Newsletter