Tu nikt nie będzie się nudził

Na Dzień Dziecka burmistrz Jarosław Okoczuk obiecał najmłodszym nowy plac zabaw nad trzebińskim Balatonem. Słowa dotrzymał. 1 czerwca uroczyście przeciął tam wstęgę.

Urządzenia do zabaw zamontowano w miejscu starego placu zabaw już parę tygodni wcześniej. Ich wybór był konsultowany z rodzicami i ich dziećmi. Poza huśtawkami, bujaczkami czy atrakcyjnym torem przeszkód dla najmłodszych, są tam również urządzenia do zabaw dla starszych, a nawet dorosłych. Na street workout mogą bowiem ćwiczyć wszyscy chętni. Inwestycja kosztowała około 115 tys. zł.

Wstęgę uroczyście przecięli Michał Walczyk, kierownik referatu gospodarki komunalnej w Urzędzie Miasta w Trzebini, Natalia Dadak, uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Myślachowicach, burmistrz Jarosław Okoczuk oraz Aneta Brzóska, nauczycielka w Szkole Podstawowej w Myślachowicach

Dzień Dziecka stał się okazją, by oficjalnie plac otworzyć.

Burmistrz wręczył słodycze dla uczniów

-Liczę, że plac cieszył się będzie dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Nikt nie będzie się tu nudził – mówi burmistrz Jarosław Okoczuk, który nie wyklucza jego rozbudowy w kolejnych latach.

Źródło: www.trzebinia.pl