Wojciech Heitzman odchodzi na emeryturę

Na emeryturę odchodzi lek. med. Wojciech Heitzman - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chrzanowie, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chrzanowie. Chrzanowskim sanepidem kierował 20 lat.

- To bardzo ciężka, wytężona praca i stykanie się z wieloma problemami. Ostatni rok był straszny z uwagi na pandemię – przyznaje.

Fot. 23 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie Wojciecha Heitzmana uroczyście pożegnał Starosta Andrzej Uryga i Wicestarosta Bartłomiej Gębala

Wcześniej jako internista, reumatolog i radiolog pracował na oddziale wewnętrznym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Ma 66 lat. Urodził się w Krakowie, wychowywał w Krynicy Górskiej. Studia na Akademii Medycznej w Krakowie ukończył w 1980 roku. Od ponad 30 lat kieruje Oddziałem Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Chrzanowie. Od 2004 jest członkiem Zarządu Chrzanowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ma żonę Teresę, troje dzieci i troje wnucząt. Lubi sport, turystykę, jazdę na rowerze.

- Teraz chcę po prostu przeżyć jeszcze parę lat w spokoju – przyznaje lek. Med. Wojciech Heitzman.

Źródło: www.powiat-chrzanowski.pl