Zbieramy krew dla Polski

logokrew

Polski Czerwony Krzyż, Grupa Muszkieterów oraz LCK zapraszają do włączenia się w akcję „Zbieramy krew dla Polski” oraz plastyczne działania plenerowe w dniu 2 sierpnia 2013 r. (piątek) o godzinie 11:00, obok marketu Intermarche w Libiążu (ul. Rouvroy). Wśród krwiodawców zostanie rozlosowanych 10 profesjonalnych apteczek samochodowych.

Bezpłatne badania mammograficzne

chrzanów  MOKSIR pl

MAMMOGRAFIA... Warto o niej pamiętać!

Serdecznie zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez NFZ co 24 miesiące.

Pielęgnacja włosów jesienią

Wypadanie włosów to to proces fizjologiczny. Jeżeli zauważyliście znaczne przerzedzenie włosów i większe ich ilości na szczotce, podłodze i w odpływie umywalki nie popadajcie w panikę tylko zacznijcie działać!
Wypadaniu włosów można zapobiegać . Codziennie tracimy do 100 włosów. Pamiętajmy jednak, że włosy nadmiernie nie wypadają bez przyczyny. Dlatego też warto wiedzieć, czym może być spowodowana nadmierna utrata włosów, aby jak najszybciej wyeliminować (jeśli to możliwe) przyczynę wypadania włosów i rozpocząć skuteczne leczenie.

Zbadaj się za darmo

Od 2 kwietnia 2012 roku do czasu wykorzystania funduszy powiat chrzanowski finansuje program profilaktyczny i promocji zdrowia dla mieszkańców powiatu. Z badań mogą korzystać wszyscy mieszkańcy powiatu chrzanowskiego niezależnie do jakich poradni należą.

Zabieg regenerujący do włosów

Jako pierwszy salon w okolicy "Perła" zaprasza na totalną NOWOŚĆ !!!

Kompleksowy zabieg kondycjonujący do włosów na bazie naturalnych składników renomowanej włoskiej firmy !!!

Zielona herbata + czysta keratyna + komórki macierzyste roślin dla piękna Twoich Włosów !!!

Zostań dawcą szpiku

Fundacja Przeciwko Leukemii oraz Ośrodek Dawców Szpiku Medigen organizują akcję pod pod hasłem „ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU – PODARUJ ŻYCIE INNYM”, której celem jest pozyskanie potencjalnych dawców szpiku.

Regeneracja włosów po zimie

Zima dla włosów nie jest łaskawa - noszenie czapek, mróz, wiatr, suche powietrze w pomieszczeniach, sprawiają, że włosy stają się łamliwe, suche bądź też przeciwnie przetłuszczające się.

Zostań potencjalnym dawcą szpiku

Deklarując sie, jako potencjalny dawca szpiku dajesz szansę na uratowanie życia konkretnej osoby: kolegi, sąsiada, a może kogos bliskiego.

Manicure hybrydowy

Piękne, naturalne, zadbane i lśniące paznokcie to chyba jedno z marzeń większości kobiet. Niestety wiele z Nas nie ma czasu ani cierpliwości do tego by poświęcić im więcej uwagi. A przecież dłonie to jedna z Naszych najważniejszych wizytówek, która niejednokrotnie przyciąga wzrok innych osób.

"Jedz smacznie i zdrowo"!

Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, że Federacja Polskich Banków Żywności i marka WINIARY od 9 stycznia do 29 czerwca 2012 roku organizują w gimnazjach II edycję programu edukacyjnego „Jedz smacznie i zdrowo”. Program objęty jest patronatem Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas, Polskiego Towarzystwa Nauk Żywieniowych oraz Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW.

Telefon do urologa

We wrześniu na terenie województwa małopolskiego w ramach akcji „Zdrowie mężczyzny”, będącej integralną częścią programu „Zentiva – zmieniamy przyzwyczajenia”, odbywać się będą telefoniczne konsultacje urologów.