Zbieramy krew dla Polski

Drukuj
PDF

logokrew

 

Polski Czerwony Krzyż, Grupa Muszkieterów oraz LCK zapraszają do włączenia się w akcję „Zbieramy krew dla Polski” oraz plastyczne działania plenerowe w dniu 2 sierpnia 2013 r. (piątek) o godzinie 11:00, obok marketu Intermarche w Libiążu (ul. Rouvroy). Wśród krwiodawców zostanie rozlosowanych 10 profesjonalnych apteczek samochodowych.

Więcej…

Bezpłatne badania mammograficzne

Drukuj
PDF

chrzanów  MOKSIR pl

 

 

MAMMOGRAFIA... Warto o niej pamiętać!

Serdecznie zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne finansowane przez NFZ co 24 miesiące.

Więcej…

Pielęgnacja włosów jesienią

Drukuj
PDF

 Wypadanie włosów to to proces fizjologiczny. Jeżeli zauważyliście znaczne przerzedzenie włosów i większe ich ilości na szczotce, podłodze i w odpływie umywalki nie popadajcie w panikę tylko zacznijcie działać!
Wypadaniu włosów można zapobiegać . Codziennie tracimy do 100 włosów. Pamiętajmy jednak, że włosy nadmiernie nie wypadają bez przyczyny. Dlatego też warto wiedzieć, czym może być spowodowana nadmierna utrata włosów, aby jak najszybciej wyeliminować (jeśli to możliwe) przyczynę wypadania włosów i rozpocząć skuteczne leczenie.

Więcej…

Zbadaj się za darmo

Drukuj
PDF

Od 2 kwietnia 2012 roku do czasu wykorzystania funduszy powiat chrzanowski finansuje program profilaktyczny i promocji zdrowia dla mieszkańców powiatu. Z badań mogą korzystać wszyscy mieszkańcy powiatu chrzanowskiego niezależnie do jakich poradni należą.

Więcej…

Zabieg regenerujący do włosów

Drukuj
PDF

Jako pierwszy salon w okolicy "Perła" zaprasza na totalną NOWOŚĆ !!!

Kompleksowy zabieg kondycjonujący do włosów na bazie naturalnych składników renomowanej włoskiej firmy !!!

Zielona herbata + czysta keratyna + komórki macierzyste roślin dla piękna Twoich Włosów !!!

Więcej…

Zostań dawcą szpiku

Drukuj
PDF

Fundacja Przeciwko Leukemii oraz Ośrodek Dawców Szpiku Medigen organizują akcję pod pod hasłem „ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU – PODARUJ ŻYCIE INNYM”, której celem jest pozyskanie potencjalnych dawców szpiku.

Więcej…

Regeneracja włosów po zimie

Drukuj
PDF

 Zima dla włosów nie jest łaskawa - noszenie czapek, mróz, wiatr, suche powietrze w pomieszczeniach, sprawiają, że włosy stają się łamliwe, suche bądź też przeciwnie przetłuszczające się.

Więcej…

Zostań potencjalnym dawcą szpiku

Drukuj
PDF

Deklarując sie, jako potencjalny dawca szpiku dajesz szansę na uratowanie życia konkretnej osoby: kolegi, sąsiada, a może kogos bliskiego.

Więcej…

Manicure hybrydowy

Drukuj
PDF
Piękne, naturalne, zadbane i lśniące paznokcie to chyba jedno z marzeń większości kobiet. Niestety wiele z Nas nie ma czasu ani cierpliwości do tego by poświęcić im więcej uwagi. A przecież dłonie to jedna z Naszych najważniejszych wizytówek, która niejednokrotnie przyciąga wzrok innych osób.

Więcej…

"Jedz smacznie i zdrowo"!

Drukuj
PDF
Szanowni Państwo,
Pragniemy poinformować, że Federacja Polskich Banków Żywności i marka WINIARY od 9 stycznia do 29 czerwca 2012 roku organizują w gimnazjach II edycję programu edukacyjnego „Jedz smacznie i zdrowo”. Program objęty jest patronatem Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas, Polskiego Towarzystwa Nauk Żywieniowych oraz Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW.

Więcej…

Telefon do urologa

Drukuj
PDF
We wrześniu na terenie województwa małopolskiego w ramach akcji „Zdrowie mężczyzny”, będącej integralną częścią programu „Zentiva – zmieniamy przyzwyczajenia”, odbywać się będą telefoniczne konsultacje urologów.

Więcej…

Newsletter