Konkurs Ziemniaki po Cabańsku 2018

Konkurs na "Ziemniaki po Cabańsku 2018" to pierwsze tego typu wydarzenie w naszym wykonaniu. Jest to inicjatywa przy okazji której chcemy promować lokalne produkty i tradycyjną dla naszego regionu potrawę jaką są pieczone ziemniaki. Impreza na którą serdecznie Was zapraszamy ma na celu również, a może raczej przede wszystkim, integrację społeczną, aktywizację osób niepełnosprawnych oraz seniorów. Nie oznacza to absolutnie, że kierowana jest wyłącznie do tych osób, bowiem odbiorcami naszej inicjatywy w naszym zamyśle są wszyscy mieszkańcy Chrzanowa.

Do udziału w konkursie zapraszamy drużyny w 2 kategoriach konkursowych:
- lokalni restauratorzy (przedsiębiorcy z branży gastronomicznej działający na obszarze powiatu chrzanowskiego)
- lokalne organizacje społeczne i grupy nieformalne działające na obszarze naszego powiatu.

Drużyny zgłaszane do konkursu powinny liczyć 4 osoby (dopuszcza się wyjątkowo możliwość zgłoszenia zespołu liczącego 3 osoby) w skład każdej z drużyn powinien wchodzić co najmniej jeden senior (emeryt) lub jedna osoba niepełnosprawna. Drużyny zawierające takich członków będą preferowane do udziału w konkursie.

Zgłoszenia drużyny można dokonać przez dodanie w komentarzu pod tym linkiem Kliknij
Zgłaszając drużynę wpisujemy kolejno: "Nazwa drużyny", imiona i nazwiska uczestników oraz kategoria (Restauratorzy lub Stowarzyszenia i grupy nieformalne).

Zgłoszenia przyjmujemy od dnia 20 sierpnia do 15 września 2018.

Chętnych do współpracy przy organizacji wydarzenia zapraszamy do kontaktu z Organizatorami.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!