Zmiana tras przejazdów autobusów ZKKM

W związku z zamknięciem przejazdu pod wiaduktem kolejowym w ciągu ul. Krakowskiej w Chrzanowie od dnia 21 stycznia 2021 r. od godz. 7:00 zmianie ulegają trasy przejazdu linii komunikacyjnych. Ponadto zostaje utworzony tymczasowy dworzec autobusowy przy ul. Kard. Wyszyńskiego.

 

Informujemy, że w związku z zamknięciem przejazdu pod wiaduktem kolejowym w ciągu ul. Krakowskiej w Chrzanowie od dnia 21 stycznia 2021 r. od rana zmianie ulegają trasy przejazdu następujących linii komunikacyjnych: 3, 8, 9, 15, 17a, 17b, 25, 30, 31, 32a, 32b, 35 i 38.


  • Autobusy jadące od ul. Podwale (linie Nr 3, 8, 17b, 25, 30, 32a, 35 i 38) oraz od ul. Szpitalnej (linie Nr 17a i 32b) zamiast jechać na Dworzec  ZKKM ul. Krakowską, pojadą ul. Trzebińską, obsłużą przystanek Chrzanów Trzebińska (przy Kauflandzie) i pojadą na tymczasowy dworzec (zlokalizowany na parkingu przy ul. Wyszyńskiego, w rejonie Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej).
    Autobusy wyjeżdżające z tymczasowego dworca (linie 3, 8, 17a, 17b, 25, 30, 32a, 32b, 35 i 38), obsłużą przystanek Chrzanów Trzebińska (przy Biedronce) i pojadą w dalszą trasę.

Nie będą one obsługiwały następujących przystanków: Chrzanów Dworzec ZKKM, Chrzanów Śródmieście, Chrzanów ZUS oraz Chrzanów Sienna.

WYJĄTKI: 3 kursylinii Nr 38 w dni robocze (o godz.: 12:15, 14:15 i 15:25) pojadą z Dworca ZKKM dotychczasową trasą z obsługą przystanków: Chrzanów Śródmieście, Chrzanów ZUS, Chrzanów Sienna.

 

  • Autobusy linii Nr 31 jadące do Dworca ZKKM kursować będą od przystanku Chrzanów Szpital północno-wschodnią obwodnicą Chrzanowa i ul. Zieloną z pominięciem przystanku Chrzanów Szpitalna.
    Od Dworca ZKKM przy ul. Zielonej kursy realizowane będą do szpitala jak dotychczas. Takie przebiegi linii Nr 31 będą zarówno w dni robocze, jak i w soboty, niedziele i święta.

 

  • Kursy linii Nr 9 i 15 jadące z Trzebini w kierunku Dworca ZKKM realizowane będą północno-wschodnią obwodnicą Chrzanowa i ul. Zieloną z pominięciem przystanku Chrzanów Trzebińska.

26 kursów linii Nr 9 w dni robocze, jadących w kierunku Trzebini wyjedzie z powrotem w stronę obwodnicy i dalej w kierunku przystanku Trzebinia Bereska lub do Valeo (ominą przystanki Chrzanów: Śródmieście, ZUS, Sienna, Podwale i Trzebińska).

12 kursów Nr linii 9, w dni robocze szkolne i 10 kursów w dni robocze wolne od nauki szkolnej, pojedzie z Dworca ZKKM dotychczasową trasą i obsłuży przystanki Chrzanów: Śródmieście, ZUS, Sienna, Podwale, Trzebińska.

W soboty, niedziele i święta, nie przewiduje się obsługi tych przystanków przez linię Nr 9.

 

Źródło: www.zkkm.pl

Script logo