Niebawem rusza chrzanowski punkt szczepień masowych

Trwają ostatnie prace nad uruchomieniem chrzanowskiego Punktu Szczepień Masowych (obecnie nazywanych już Powszechnymi Punktami Szczepień) przy ul. Sokoła 24. W zarządzanym przez MOKSiR obiekcie przygotowano stanowiska dla zespołów do kwalifikacji i szczepienia.

W tej konfiguracji w Punkcie będzie się mogło zaszczepić od 500 do nawet 800 pacjentów dziennie. Oczekujemy na informację od Wojewody o przewidywanym terminie otwarcia. Więcej o PPS przy ul. Sokoła 24 w materiale CHTvL. O terminie otwarcia powiadomimy jak tylko zapadnie decyzja na poziomie wojewódzkim.

Zaplanowano cztery zespoły szczepienne składające się z pracowników Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Został opracowany szczegółowy schemat obiegu pacjenta w budynku, dzięki czemu cały proces będzie przebiegał sprawnie.

Zobacz film Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej