•  

     

Podsumowanie minionego tygodnia na drogach powiatu chrzanowskiego

W minionym tygodniu  na drogach powiatu chrzanowskiego doszło do 3 wypadków, w których  rannych zostało pięć osób oraz do 19-tu kolizji drogowych, w tym do pięciu  ze zwierzyną leśną.

 

Do pierwszego wypadku doszło w piątek,15 marca br. na drodze krajowej 79 w Młoszowej, gdzie kierujący „Chevroletem” jadąc ul. Krakowską w kierunku Dulowej zjechał na przeciwległy pas ruchu i najechał na bok pojazdu m-ki „Fiat”,  a następnie czołowo zderzył się z „Fiatem Ducato”. Wszyscy kierujący byli trzeźwi, a z uwagi na doznane obrażenia zostali  zabrani do szpitala. Sprawcy wypadku zatrzymano prawo jazdy.

 

Następnego dnia tj. 16 marca br. około godz. 10:40 w Gromcu na ul. Nadwiślańskiej kierujący rowerem  54 – latek z gminy Libiąż będąc w stanie nietrzeźwości (2,4‰) zjechał na przeciwległy pas ruchu i  doprowadził do bocznego zderzenia z samochodem m-ki „Peugeot”,  który był w trakcie manewru wyprzedzania jednośladu. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 

 

Trzeci wypadek miał miejsce 17 marca około 12, w Chrzanowie na skrzyżowaniu   ul. Skorupki i Balińskiej, gdzie kierująca samochodem m-ki „Kia” nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu „Oplem” doprowadzając do zderzenia. Małoletnia pasażerka została zabrana do szpitala.  Kierujący trzeźwi. 

 

Ponadto policjanci KPP w Chrzanowie zatrzymali sześciu  nietrzeźwych kierujących.

Dodaj komentarz
Script logo