•  

     

Uczeń libiąskiego zespołu szkół laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej

Uczeń Zespołu Szkół w Libiążu Norbert Malik wygrał Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej organizowany przez Akademię WSB. To duży sukces zwłaszcza, że w zmaganiach rywalizowało ze sobą aż 300 uczniów z 60 szkół w całej Polsce.

 

Fot. źródło: libiaz.pl 

 

W jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych dobrze wypadły także dwie uczennice ZS w Libiążu. Justyna Lech zajęła IV miejsce, a Kamila Ciszewska IX miejsce. Szkołę reprezentowali także Weronika Prusaczyk, Adriana Żurek i Anna Tarasek.

- Trzech zawodników w pierwszej dziesiątce tak uznanego konkursu daje nam powody do dumy i zadowolenia– mówią Jadwiga Bochenek i Agnieszka Król, opiekunki grupy z Zespołu Szkół w Libiążu.

Za zajęcie I miejsca w IX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej Norbert Malik zdobył złoty indeks Akademii WSB, który uprawnia go do bezpłatnych studiów inżynierskich na kierunku logistyka, dwutygodniowy staż w firmie Schavemaker (zrzeszonej w Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”) oraz nagrody rzeczowe przekazane przez Grupę Raben.

- Celem konkursu było wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów, a także promocja kształcenia na kierunkach branży TSL. Uczniowie technikum logistycznego w Libiążu z roku na rok podnoszą swoje umiejętności, czego efektem są osiągane przez nich wysokie wyniki egzaminów zawodowych oraz znaczące sukcesy w konkursach branżowych – podkreśla Jadwiga Bochenek.

Przekonuje, że logistyka to zawód z przyszłością. Logistycy są potrzebni nie tylko w transporcie, ale także w budownictwie, motoryzacji, elektronice i energetyce.

Info: źródło: libiaz.pl 

Dodaj komentarz
Script logo